Lovci Draků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovci Draků

Guildovní fórum Lovců Draků
 
PříjemPříjem  PortálPortál  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 dum ve vsepru !!!!!!!!!!!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
dracik

dracik


Počet príspěvku : 27
Věk : 57
Bydlište : FM
Datum registrace : 22. 04. 06

dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: dum ve vsepru !!!!!!!!!!!   dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu 11 Mar - 23:27

jak vydim ze guilda se nejak reformuje a opousti dum ve vespr tak timto te Aresu zadam o spetny odprodej domu jelikoz jsem ti ho prodal pro guil a ne na tve osobni ucely!!!!!! a ak tak nechces udelat tak pravo na dum dedi zbyvajici clenove guil Aule kladivo
Návrat nahoru Goto down
http://blackangelsofnight.gfx.cz/index.php
Ares

Ares


Počet príspěvku : 2211
Věk : 38
Bydlište : Vespr
Povolání : Notorický Krve Žíznivec
Zájmy : večnenespokojen
Datum registrace : 17. 11. 05

dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dum ve vsepru !!!!!!!!!!!   dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon 5 Apr - 16:23

drahi auliku domeček sem přenechal spravcum guildy respektive Ardent kteda ho nechala hračum guildy... ten domek jsme přenechaval v září lonského roku... .
a abych ti řekl pravdu tak UO sem nelogl přes 4 mesice tudiš esi ve svete dp potkaš nakou smich postaviček tak to uš nejsem ja Wink
Návrat nahoru Goto down
Ardent

Ardent


Počet príspěvku : 670
Datum registrace : 08. 03. 06

dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dum ve vsepru !!!!!!!!!!!   dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri 23 Apr - 20:12

Dům jsi mi nepřenechal ale prodal a ano já ho nechala klukům aby v nem ld dál bydleli.-..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: dum ve vsepru !!!!!!!!!!!   dum ve vsepru !!!!!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dum ve vsepru !!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lovci Draků :: Verejne :: Trznica-
Přejdi na: